Home | Velkoobchod | Výhradní zastoupení | Kooperace | Maloobchod
Vyhledávání   Všude V sekci
 
Přeskočit navigaciVelkoobchod
 
 

Identifikační údaje

K+B Progres, a.s.
se sídlem:
U expertu čp. 91, č.or 91
PSČ 250 69 Klíčany, okres Praha-východ
IČ: 61860123, DIČ: CZ61860123
zapsaná v oddělení B, vložce 2902 obchodního
rejstříku, vedeného Městským soudem v Praze

 

 

K+B Progres a. s. je dnes již tradičním a velmi dobře fungujícím velkoobchodem nabízející široký sortiment zboží z oblasti elektro. Především díky snaze o prodej zboží za nejlepší ceny a s kvalitními službami si již od roku 1991 udržujeme na českém trhu velmi dobrou pozici.

Naším hlavním cílem je zajištění velkoobchodního prodeje elektro a služeb s ním spojených pro široké spektrum značkových výrobků v oblasti spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů, telekomunikační a kancelářské techniky. Příkladem obchodovaných značek jsou: Bosch, Siemens, Candy, De Longhi, ECG, AEG, Electrolux, Zanussi, ETA, Gorenje, LG, Mora, Nikon, Olympus, Funai, Panasonic, Philips, Remoska, Romo, Samsung, SEB Group, SONY, Whirlpool, Yamaha, Zelmer a mnoho dalších.

Náš centrální sklad disponuje celkovou výměrou přibližně 12 000 m2 a v dnešní době vysokých časových nároků jsme schopni reagovat flexibilně a zaručit distribuci zboží do 24 hodin po celé České republice.

Působíme jako výhradní autorizované zastoupení prestižních značek Yamaha a Hitachi. Špičková kvalita produktů těchto značek je známá jak vyznavačům nových technologií a luxusního požitku z obrazu a zvuku, tak přímo profesionálům v oboru.

Dále importujeme poměrně nové značky ECG a Telefunken a KB-TECH, které představují kvalitní výrobky za rozumné ceny. O vyspělých vlastnostech těchto výrobků vypovídají kladná hodnocení, která obdržely například od časopisů Stereo&Video nebo PC Magazine.